konqueror - en to ca@valencia translation catalogue (15 entries)

en: &Open
ca@valencia: O&bri

en: Create &Folder...
ca@valencia: Crea una &carpeta...

en: &Restore
ca@valencia: &Restaura

en: Show Original Directory
ca@valencia: Mostra el directori original

en: Show Original File
ca@valencia: Mostra el fitxer original

en: &Empty Trash Bin
ca@valencia: &Buida la paperera

en: &Configure Trash Bin
ca@valencia: &Configura la paperera

en: &Bookmark This Page
ca@valencia: &Apunta esta pàgina

en: &Bookmark This Location
ca@valencia: &Apunta esta ubicació

en: &Bookmark This Folder
ca@valencia: &Apunta esta carpeta

en: &Bookmark This Link
ca@valencia: &Apunta este enllaç

en: &Bookmark This File
ca@valencia: &Apunta este fitxer

en: Preview In
ca@valencia: Vista prèvia a

en: Open Terminal Here
ca@valencia: Obri un terminal ací

en: &Properties
ca@valencia: &Propietats
