konqueror - en to ca@valencia translation catalogue (10 entries)

en: Change Browser Identification
ca@valencia: Canvia la identificació del navegador

en: Other
ca@valencia: Altres

[ctx: %1 = browser version (e.g. 2.0)]
en: Version %1
ca@valencia: Versió %1

[ctx: %1 = browser version, %2 = platform (e.g. 2.0, Windows XP)]
en: Version %1 on %2
ca@valencia: Versió %1 en %2

[ctx: %1 = browser name, %2 = browser version, %3 = platform (e.g. Firefox, 2.0, Windows XP)]
en: %1 %2 on %3
ca@valencia: %1 %2 en %3

en: Default Identification
ca@valencia: Identificació predeterminada

note: i18n("Reload Identifications"), this, SLOT(slotReloadDescriptions()), 0, ++count );
en: Apply to Entire Site
ca@valencia: Aplica a tot el lloc

en: Configure...
ca@valencia: Configura...

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ca@valencia: &Eines

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
ca@valencia: Barra d'eines extra
