konqueror - en to ca@valencia translation catalogue (8 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ca@valencia: &Eines

en: Input Required:
ca@valencia: Cal una entrada:

en: &Execute Shell Command...
ca@valencia: &Executa una ordre de l'intèrpret d'ordres…

en: KShellCmdPlugin::slotExecuteShellCommand: Program error, please report a bug.
ca@valencia: KShellCmdPlugin::slotExecuteShellCommand: error de programa. Informeu de l'error.

en: Executing shell commands works only on local directories.
ca@valencia: L'execució d'ordres de l'intèrpret d'ordres només funciona en directoris locals.

[ctx: @title:window]
en: Execute Shell Command
ca@valencia: Execució d'ordre de l'intèrpret d'ordres

en: Execute shell command in current directory:
ca@valencia: Executa l'ordre de l'intèrpret d'ordres en el directori actual:

en: Output from command: "%1"
ca@valencia: Eixida de l'ordre: «%1»
