konqueror - en to ca@valencia translation catalogue (8 entries)

en: Root
ca@valencia: Arrel

en: Places
ca@valencia: Llocs

en: Could not find bookmarks config
ca@valencia: No s'ha pogut trobar la configuració de les adreces d'interés

en: Could not find bookmarks editor
ca@valencia: No s'ha pogut trobar l'editor de les adreces d'interés

en: Wrong request: %1
ca@valencia: Sol·licitud incorrecta: %1

en: There are no bookmarks to display yet.
ca@valencia: Encara no hi ha adreces d'interés que s'hagen de mostrar.

en: kio_bookmarks CSS file not found. Output will look ugly.
    Check your installation.
ca@valencia: No s'ha trobat el fitxer CSS kio_bookmarks. L'eixida pareixerà lletja.
    Comproveu la instal·lació.

en: My Bookmarks
ca@valencia: Les meues adreces d'interés
