konqueror - en to ca@valencia translation catalogue (11 entries)

en: Search Bar<p>Enter a search term. Click on the icon to change search mode or provider.</p>
ca@valencia: Barra de busca<p>Introduïu un terme de busca. Cliqueu damunt de la icona per a canviar el mode de busca o el proveïdor.</p>

en: Search Bar
ca@valencia: Barra de busca

en: Focus Searchbar
ca@valencia: Focus en la barra de busca

en: Find in Page...
ca@valencia: Busca en la pàgina…

en: Find in This Page
ca@valencia: Busca a esta pàgina

en: Select Search Engines...
ca@valencia: Tria els motors de busca…

en: Add %1...
ca@valencia: Afig %1…

note: i18n: ectx: ToolBar (searchToolBar)
en: Search Toolbar
ca@valencia: Barra d'eines de busca

en: Set Uri Shortcuts
ca@valencia: Establix dreceres dels URI

en: Name:
ca@valencia: Nom:

en: Shortcuts:
ca@valencia: Dreceres:
