autorefresh - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: &Auto Refresh
cs: &Automatické obnovování

en: None
cs: Žádné

en: Every 15 Seconds
cs: Každých 15 sekund

en: Every 30 Seconds
cs: Každých 30 sekund

en: Every Minute
cs: Každou minutu

en: Every 5 Minutes
cs: Každých 5 minut

en: Every 10 Minutes
cs: Každých 10 minut

en: Every 15 Minutes
cs: Každých 15 minut

en: Every 30 Minutes
cs: Každých 30 minut

en: Every 60 Minutes
cs: Každých 60 minut

en: Every 2 Hours
cs: Každé 2 hodiny

en: Every 6 Hours
cs: Každých 6 hodin

[ctx: @title:window]
en: Cannot Refresh Source
cs: Nelze obnovit zdroj

en: <qt>This plugin cannot auto-refresh the current part.</qt>
cs: <qt>Tento zásuvný modul nemůže automaticky obnovit aktuální část.</qt>

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
cs: &Nástroje
