babelfish - en to cs translation catalogue (36 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
cs: &Nástroje

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
cs: Extra nástrojový panel

en: Translate Web Page
cs: Přeložit webovou stránku

en: Translate Web &Page
cs: Př&eložit webovou stránku

en: &English To
cs: Z &angličtiny do

en: &French To
cs: Z &francouzštiny do

en: &German To
cs: Z &němčiny do

en: &Greek To
cs: Z ř&ečtiny do

en: &Spanish To
cs: Ze španělštin&y do

en: &Portuguese To
cs: Z &portugalštiny do

en: &Italian To
cs: Z &italštiny do

en: &Dutch To
cs: Z &holandštiny do

en: &Russian To
cs: Z &ruštiny do

en: &Chinese (Simplified)
cs: čínš&tiny (zjednodušené)

en: Chinese (&Traditional)
cs: čínštin&y (tradiční)

en: &Dutch
cs: &holandštiny

en: &French
cs: &francouzštiny

en: &German
cs: &němčiny

en: &Greek
cs: Řec&ké

en: &Italian
cs: &italštiny

en: &Japanese
cs: &japonštiny

en: &Korean
cs: &korejštiny

en: &Norwegian
cs: &norštiny

en: &Portuguese
cs: &portugalštiny

en: &Russian
cs: &ruštiny

en: &Spanish
cs: š&panělštiny

en: T&hai
cs: th&ajštiny

en: &Arabic
cs: &Arabské

en: &English
cs: an&gličtiny

en: &Chinese (Simplified) to English
cs: Čínština (zje&dnodušená)-> angličtina

en: Chinese (&Traditional) to English
cs: Čínština (&tradiční)-> angličtina

en: &Japanese to English
cs: &Japonština -> angličtina

en: &Korean to English
cs: &Korejština -> angličtina

[ctx: @title:window]
en: Malformed URL
cs: Neplatné URL

en: The URL you entered is not valid, please correct it and try again.
cs: Zadané URL je neplatné, prosím opravte jej a zadejte znovu.

[ctx: @title:window]
en: Security Warning
cs: Bezpečnostní varování
