kio4 - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: <h1>My Bookmarks</h1><p>This module lets you configure the bookmarks home page.</p><p>The bookmarks home page is accessible at <a href="bookmarks:/">bookmarks:/</a>.</p>
cs: <h1>Moje záložky</h1><p>Tento modul vám umožní nastavit domovskou stránku záložek.</p><p>Ta je pak dostupná na adrese <a href="bookmarks:/">bookmarks:/</a>.</p>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Bookmarks
cs: Záložky

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbShowRoot)
en: If this option is unchecked, bookmarks at the root of the hierarchy (not in a folder) are not displayed.
    If checked, they are gathered in a "root" folder.
cs: Pokud není tato volba zatržená, záložky v kořenové úrovni hierarchie (záložky mimo složky), nejsou zobrazeny.
    Pokud je zatržená, záložky v kořenové úrovni se zobrazují.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbShowRoot)
en: &Show bookmarks without folder
cs: &Zobrazit záložky bez složky

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbFlattenTree)
en: Sub-folders are shown within their parent by default. If you activate this option, sub-folders are displayed on their own.
    It looks less nice but it may help if you have a very big folder you want to spread in two columns.
cs: Podsložky jsou ve výchozím stavu zobrazeny v rámci své nadřazené složky. Pokud tuto volbu aktivujete, podsložky budou zobrazeny samostatně.
    Nevypadá to tak pěkně, ale může vám to pomoci, pokud máte velkou složku a přejete si ji rozdělit do dvou sloupců.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbFlattenTree)
en: &Flatten bookmarks tree
cs: S&balit strom záložek

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbShowPlaces)
en: Show a box with KDE places (Home, Network, ...). Useful if you use konqueror as a file manager.
cs: Zobrazit panel Místa (Domov, Síť apod.). Praktické, pokud jako správce souborů používáte Konqueror.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbShowPlaces)
en: Show system &places
cs: Zobrazit systémová &místa

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: General Settings
cs: Obecná nastavení

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label)
en: Folders are automatically distributed in several columns. The optimal number of columns depends on the width of the konqueror window and the number of bookmarks you have.
cs: Složky se automaticky zobrazují v několika sloupcích. Optimální počet sloupců závisí na šířce okna Konqueroru a na počtu záložek, které máte.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Number of columns to show:
cs: Počet zobrazených sloupců:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbShowBackgrounds)
en: Disable it on slow system to disable background images.
cs: Zobrazování obrázků na pozadí zakažte na slabších systémech.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbShowBackgrounds)
en: Show folder &backgrounds
cs: Zobrazit pozadí slože&k

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: How much disk space is used to cache the pixmaps
cs: Kolik diskového prostoru se používá pro mezipaměť obrázků

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Pixmap Cache
cs: Mezipaměť obrázků

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbMaxCacheSize)
en: Disk cache size:
cs: Velikost mezipaměti na disku:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, clearCacheButton)
en: Clear the pixmap cache
cs: Smazat diskovou mezipaměť

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, clearCacheButton)
en: &Clear Cache
cs: Vyčistit &mezipaměť
