khtmlsettingsplugin - en to cs translation catalogue (13 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
cs: &Nástroje

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
cs: Extra nástrojový panel

en: HTML Settings
cs: Nastavení HTML

en: &Plugins
cs: &Moduly

en: Autoload &Images
cs: Automaticky načítat o&brázky

en: Enable Pro&xy
cs: Povolit pro&xy

en: Enable Cac&he
cs: Povolit &mezipaměť

en: Cache Po&licy
cs: Ch&ování mezipaměti

en: &Keep Cache in Sync
cs: U&držovat mezipaměť synchronizovanou

en: &Use Cache if Possible
cs: Po&užívat mezipaměť pokud možno

en: &Offline Browsing Mode
cs: Režim prohlížení &offline

en: The cookie setting could not be changed, because the cookie daemon could not be contacted.
cs: Nastavení cookies nelze změnit protože se nelze spojit s démonem cookies.

[ctx: @title:window]
en: Cookie Settings Unavailable
cs: Nastavení cookies není dostupné
