konqueror - en to cs translation catalogue (8 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
cs: Nás&troje

en: Input Required:
cs: Vyžadován vstup:

en: &Execute Shell Command...
cs: Spustit sh&ellový příkaz...

en: KShellCmdPlugin::slotExecuteShellCommand: Program error, please report a bug.
cs: KShellCmdPlugin::slotExecuteShellCommand: Chyba v programu, prosím nahlaste chybu.

en: Executing shell commands works only on local directories.
cs: Spouštění shellových příkazů funguje pouze v místních adresářích.

[ctx: @title:window]
en: Execute Shell Command
cs: Spustit shellový příkaz

en: Execute shell command in current directory:
cs: Spustit shellový příkaz v současném adresáři:

en: Output from command: "%1"
cs: Výstup z příkazu: "%1"
