libkonq - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: &Open
cs: &Otevřít

en: Create &Folder...
cs: V&ytvořit složku...

en: &Restore
cs: &Obnovit

en: Show Original Directory
cs: Zobrazit původní adresář

en: Show Original File
cs: Zobrazit původní soubor

en: &Empty Trash Bin
cs: V&yprázdnit koš

en: &Configure Trash Bin
cs: Nastavit &koš

en: &Bookmark This Page
cs: &Přidat stránku do záložek

en: &Bookmark This Location
cs: &Přidat umístění do záložek

en: &Bookmark This Folder
cs: &Přidat složku do záložek

en: &Bookmark This Link
cs: &Přidat odkaz do záložek

en: &Bookmark This File
cs: &Přidat soubor do záložek

en: Preview In
cs: Náhled v

en: Open Terminal Here
cs: Zde otevřít terminál

en: &Properties
cs: V&lastnosti
