searchbarplugin - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Search Bar<p>Enter a search term. Click on the icon to change search mode or provider.</p>
cs: Panel pro hledání<p>Zadejte výraz k vyhledání. Klikněte na ikonu pro změnu režimu nebo poskytovatele vyhledávání.</p>

en: Search Bar
cs: Panel pro hledání

en: Focus Searchbar
cs: Přepnout na panel pro hledání

en: Find in Page...
cs: Najít na stránce...

en: Find in This Page
cs: Najít na této stránce

en: Select Search Engines...
cs: Vybrat vyhledávací nástroje...

en: Add %1...
cs: Přidat %1...

note: i18n: ectx: ToolBar (locationToolBar)
en: Search Toolbar
cs: Panel nástrojů pro hledání

en: Set Uri Shortcuts
cs: Nastavit zkratky URI

en: Name:
cs: Jméno:

en: Shortcuts:
cs: Zkratky:
