uachangerplugin - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Change Browser Identification
cs: Změnit identifikaci prohlížeče

en: Other
cs: Jiný

[ctx: %1 = browser version (e.g. 2.0)]
en: Version %1
cs: Verze %1

[ctx: %1 = browser version, %2 = platform (e.g. 2.0, Windows XP)]
en: Version %1 on %2
cs: Verze %1 na %2

[ctx: %1 = browser name, %2 = browser version, %3 = platform (e.g. Firefox, 2.0, Windows XP)]
en: %1 %2 on %3
cs: %1 %2 na %3

en: Default Identification
cs: Výchozí identifikace

note: i18n("Reload Identifications"), this, SLOT(slotReloadDescriptions()), 0, ++count );
en: Apply to Entire Site
cs: Použít na celý server

en: Configure...
cs: Nastavení...

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
cs: Nás&troje

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
cs: Extra nástrojový panel
