konqueror - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Untitled
cs: Nepojmenovaný

en: Create Archive
cs: Vytvořit archiv

en: Tar archive (*.tar)
cs: Archiv tar (*.tar)

en: Zip archive (*.zip)
cs: Archiv Zip (*.zip)

en: Directory
cs: Adresář

en: &Save to:
cs: &Uložit do:

en: Options
cs: Možnosti

en:  second |  seconds
cs[0]:  sekunda
cs[1]:  sekundy
cs[2]:  sekund

en: None
cs: Žádný

[ctx: @info]
en: Cannot create a temporary directory<nl/><filename>%1</filename><nl/>
cs: Nelze vytvořit dočasný adresář<nl/><filename>%1</filename><nl/>

[ctx: @info]
en: Cannot start the archiver process <filename>%1</filename>
cs: Nelze spustit proces archivátoru <filename>%1</filename>

en: Web Archiver
cs: Webový archivátor

en: url
cs: URL

note: i18n: ectx: label, entry (RunInTerminal), group (Options)
en: Run in terminal
cs: Spustit v terminálu

note: i18n: ectx: label, entry (ArchiveType), group (Options)
en: Archive &type:
cs: &Typ archivu:

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
cs: Nás&troje

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
cs: Extra nástrojový panel
