kfmclient - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: KDE tool for opening URLs from the command line
cs: Nástroj pro otevírání URL z příkazové řádky

en: Non interactive use: no message boxes
cs: Neinteraktivní režim: bez dialogových oken

en: Show available commands
cs: Zobrazit dostupné příkazy

en: The mimetype of the URL. Allows Konqueror to determine in advance which component to use, making it start faster.
cs: Typ MIME URL. Umožní Konqueroru dopředu určit, který komponent použít, takže je spuštěn rychleji.

[ctx: the name for a the value of an option on the command line help]
en: type
cs: typ

en: Command (see --commands)
cs: Příkaz (viz --commands)

en: Arguments for command
cs: Argumenty pro příkaz

en: The files/URLs opened by the application will be deleted after use
cs: Soubory/URL otevřené aplikací budou po použití smazány

en: 
    Syntax:
cs: 
    Syntaxe:

en:   kfmclient openURL 'url' ['mimetype']
                # Opens a window showing 'url'.
                #  'url' may be a relative path
                #   or file name, such as . or subdir/
                #   If 'url' is omitted, the start page is shown.
cs:   kfmclient openURL 'url' ['mimetyp']
                # Otevře okno zobrazující 'url'.
                # 'url' může být relativní cestou
                # nebo názvem souboru, jako . nebo subdir/
                # Je-li 'url' vynecháno, je zobrazena úvodní stránka.

en:             # If 'mimetype' is specified, it will be used to determine the
                #   component that Konqueror should use. For instance, set it to
                #   text/html for a web page, to make it appear faster
                # Note: this way of specifying mimetype is deprecated.
                #   Please use the --mimetype option
cs:             # Je-li zadán 'mimetyp', bude použit k určení
                # komponenty, kterou Konqueror použije. Např. text/html
                # pro www stránku, která tak bude nahrána rychleji.
                # Poznámka: tento způsob zadání typu mime je zastaralý.
                #   Prosím, použijte volbu --mimetype

en:   kfmclient newTab 'url' ['mimetype']
                # Same as above but opens a new tab with 'url' in an existing Konqueror
                #   window on the current active desktop if possible.
cs:   kfmclient newTab 'url' ['mimetype']
                # Stejně jako výše, ale otevře novou kartu s 'url'             # v existujícím okně Konqueroru, pokud možno na             # právě aktivní ploše.

en: Syntax error, not enough arguments
cs: Syntaktická chyba. Nedostatek argumentů

en: Syntax error, too many arguments
cs: Syntaktická chyba. Příliš mnoho argumentů

en: Syntax error, unknown command '%1'
cs: Syntaktická chyba. Neznámý příkaz '%1'
