imgalleryplugin - en to cs translation catalogue (45 entries)

[ctx: @title:window]
en: Create Image Gallery
cs: Vytvořit obrázkovou galerii

en: Create
cs: Vytvořit

en: Image Gallery for %1
cs: Galerie obrázků pro %1

en: Look
cs: Vzhled

en: Page Look
cs: Vzhled stránky

en: &Page title:
cs: &Titulek stránky:

en: I&mages per row:
cs: O&brázků na řádek:

en: Show image file &name
cs: Zobrazit &název souboru s obrázkem

en: Show image file &size
cs: Přidat velikost &souboru s obrázkem

en: Show image &dimensions
cs: Při&dat rozměry obrázku

en: Fon&t name:
cs: Náz&ev písma:

en: Font si&ze:
cs: Velikost &písma:

en: &Foreground color:
cs: Barv&a popředí:

en: &Background color:
cs: &Barva pozadí:

en: Folders
cs: Složky

en: &Save to HTML file:
cs: Uložit do HTML &souboru:

en: <p>The name of the HTML file this gallery will be saved to.</p>
cs: <p>Jméno HTML souboru, do kterého bude uložena tato galerie.</p>

en: &Recurse subfolders
cs: &Rekurzivně prohledávat složky

en: <p>Whether subfolders should be included for the image gallery creation or not.</p>
cs: <p>Jestli mají být podsložky začleněny k vytvoření obrázkové galerie nebo ne.</p>

en: Endless
cs: nekonečná

en: <p>You can limit the number of folders the image gallery creator will traverse to by setting an upper bound for the recursion depth.</p>
cs: <p>Můžete omezit počet složek, do kterých bude obrázková galerie zasahovat, nastavením horní hranice hloubky rekurze.</p>

en: Rec&ursion depth:
cs: Úroveň rek&urze:

en: Copy or&iginal files
cs: Zk&opírovat původní soubory

en: <p>This makes a copy of all images and the gallery will refer to these copies instead of the original images.</p>
cs: <p>Toto vytvoří kopie všech obrázků, aby s nimi mohla galerie pracovat namísto originálních obrázků.</p>

en: Use &comment file
cs: Použít soubor s &komentáři

en: <p>If you enable this option you can specify a comment file which will be used for generating subtitles for the images.</p><p>For details about the file format please see the "What's This?" help below.</p>
cs: <p>Pokud povolíte tuto volbu, budete moci určit soubor, který bude použit pro generování titulků k obrázkům.</p><p>Pro více podrobností ohledně formátu souboru se podívejte na "Co je toto?" nápovědu níže.</p>

en: <p>You can specify the name of the comment file here. The comment file contains the subtitles for the images. The format of this file is:</p><p>FILENAME1:<br />Description<br /><br />FILENAME2:<br />Description<br /><br />and so on</p>
cs: <p>Zde můžete určit název souboru pro titulky. Formát souboru je:</p><p>NÁZEVSOUBORU1:<br />Popis<br /><br />NÁZEVSOUBORU2:<br />Popis<br /><br /> a tak dále</p>

en: Comments &file:
cs: Soubo&r s komentáři:

en: Thumbnails
cs: Miniatury

en: Image f&ormat:
cs: F&ormát obrázku:

en: Thumbnail size:
cs: Velikost miniatur:

en: &Set different color depth:
cs: &Nastav jinou barevnou hloubku:

en: Color depth:
cs: Barevná hloubka:

en: &Create Image Gallery...
cs: Vytvořit obrázkovou &galerii...

en: Could not create the plugin, please report a bug.
cs: Modul se nepovedlo vytvořit. Prosím nahlaste chybu.

en: Creating an image gallery works only on local folders.
cs: Vytváření obrázkových galerií funguje pouze v lokálních složkách.

en: Creating thumbnails
cs: Vytvářím miniatury

en: Could not create folder: %1
cs: Nelze vytvořit složku: %1

en: <i>Number of images</i>: %1
cs: <i>Počet obrázků</i>: %1

en: <i>Created on</i>: %1
cs: <i>Vytvořeno dne</i>: %1

en: <i>Subfolders</i>:
cs: <i>Podsložky</i>:

en: Created thumbnail for: 
    %1
cs: Vytvořena miniatura pro :
    %1

en: Creating thumbnail for: 
    %1
     failed
cs: Vytvoření miniatury pro : 
    %1
     selhalo

en: Could not open file: %1
cs: Nelze otevřít soubor: %1

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
cs: &Nástroje
