kcmkio - en to csb translation catalogue (15 entries)

en: <h1>My Bookmarks</h1><p>This module lets you configure the bookmarks home page.</p><p>The bookmarks home page is accessible at <a href="bookmarks:/">bookmarks:/</a>.</p>
csb: <h1>Mòjé Załóżczi</h1><p>Nen mòdul zezwôlô na kònfigùracëjã domôcy starnë załóżków.</p><p>Domôcô starna załóżków je przëstspnô na <a href="bookmarks:/">bookmarks:/</a>.</p>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Bookmarks
csb: Załóżczi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbShowRoot)
en: &Show bookmarks without folder
csb: &Pòkażë załóżczi bez katalogów

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbFlattenTree)
en: &Flatten bookmarks tree
csb: &Złożë drzéwiã załóżków

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbShowPlaces)
en: Show a box with KDE places (Home, Network, ...). Useful if you use konqueror as a file manager.
csb: Wëskrzëni kastkã z placama KDE (Dodóm, Séc,...). Brëkòwné przë ùżëwaniô Konquerora jakno menadżera lopków.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbShowPlaces)
en: Show system &places
csb: Wëskrzëni systemòwé &place

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: General Settings
csb: Òglowi nastôw

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Number of columns to show:
csb: Wielëna kòlumnów do wëskrzënieniô:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbShowBackgrounds)
en: Disable it on slow system to disable background images.
csb: Wëłączë przë wòlnëch systemach, bë wëłączëc òbrôzczi spódkù.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbShowBackgrounds)
en: Show folder &backgrounds
csb: Wëskrzëni spòdlé kataloga

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: How much disk space is used to cache the pixmaps
csb: Jak wiele placu na diskù mô bëc brëkòwóné do pòdrãczny pamiãcë piksmapë

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Pixmap Cache
csb: Pòdrãcznô pamiãc piksmapë

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbMaxCacheSize)
en: Disk cache size:
csb: Miara pòdrãczny pamiące na diskù:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, clearCacheButton)
en: Clear the pixmap cache
csb: Wëczëszczë pòdrãczną pamiãc piksmapë

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, clearCacheButton)
en: &Clear Cache
csb: Wë&czësczë pòdrãczną pamiãc
