konqueror - en to csb translation catalogue (7 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
csb: &Nôrzãdza

en: Input Required:
csb: Wëmôgóné wéńdzenié:

en: &Execute Shell Command...
csb: &Wëkònôj pòlét pòwłoczi...

en: KShellCmdPlugin::slotExecuteShellCommand: Program error, please report a bug.
csb: KShellCmdPlugin::slotExecuteShellCommand: Fela programë, proszã zarapòrtowac zmiłkã.

en: Executing shell commands works only on local directories.
csb: Pòlét pòwłóczi mòże òstac wëkònany blós w môlowim katalogù.

en: Execute shell command in current directory:
csb: Wëkònôj pòlét w biéżnym kalalogù:

en: Output from command: "%1"
csb: Skùtk pòletu: "%1"
