autorefresh - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: &Auto Refresh
cy: &Hunan-Gyfredoli

en: None
cy: Dim

en: Every 15 Seconds
cy: Bob 15 Eiliad

en: Every 30 Seconds
cy: Bob 30 Eiliad

en: Every Minute
cy: Bob Munud

en: Every 5 Minutes
cy: Bob 5 Munud

en: Every 10 Minutes
cy: Bob 10 Munud

en: Every 15 Minutes
cy: Bob 15 Munud

en: Every 30 Minutes
cy: Bob 30 Munud

en: Every 60 Minutes
cy: Bob 60 Munud

en: <qt>This plugin cannot auto-refresh the current part.</qt>
cy: <qt>Ni all y rhaglennig yma hunan-gyfredoli y rhan gyfredol.</qt>
