khtmlsettingsplugin - en to cy translation catalogue (11 entries)

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
cy: Bar Offer Ychwanegol

en: HTML Settings
cy: Gosodiadau HTML

en: &Cookies
cy: &Bisgedi

en: &Plugins
cy: &Ategion

en: Autoload &Images
cy: Hunan-lwytho &Delweddau

en: Enable Pro&xy
cy: Galluogi D&irprwy

en: Enable Cac&he
cy: Galluogi &Celc

en: Cache Po&licy
cy: &Polisi'r Celc

en: &Keep Cache in Sync
cy: Cadw'r Celc yn &Gyfoes

en: &Use Cache if Possible
cy: Defnyddio'r Celc os &Bosibl

en: &Offline Browsing Mode
cy: Modd &Pori All-lein
