uachangerplugin - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Change Browser Identification
cy: Newid Dynodiad Porydd

en: Other
cy: Arall

en: Default Identification
cy: Dynodiadau Rhagosod

note: i18n("Reload Identifications"), this, SLOT(slotReloadDescriptions()), 0, ++count );
en: Apply to Entire Site
cy: Gwethredu i'r Safwe Cyfan

en: Configure...
cy: Ffurfweddu...

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
cy: Bar Offer Ychwanegol
