libkonq - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: &Open
cy: &Agor

en: Create &Folder...
cy: Creu pl&ygell...

en: &Restore
cy: &Adfer

en: &Empty Trash Bin
cy: Gwagio'r Swbri&el

en: &Bookmark This Page
cy: &Tudnodi'r Dudalen Yma

en: &Bookmark This Location
cy: T&udnodi'r Lleoliad Yma

en: &Bookmark This Folder
cy: Tu&dnodi'r Blygell Yma

en: &Bookmark This Link
cy: Tudnod&i'r Cyswllt Yma

en: &Bookmark This File
cy: Tudnod&i'r Ffeil Yma
