akregator_konqplugin - en to da translation catalogue (8 entries)

[ctx: @action:inmenu]
en: Add Feed to Akregator
da: Føj feed til Akregator

en: Add Feed to Akregator
da: Tilføj feed til Akregator

en: Add Feeds to Akregator
da: Tilføj feeds til Akregator

en: Add All Found Feeds to Akregator
da: Tilføj alle fundne feeds til Akregator

en: Subscribe to site updates (using news feed)
da: Abbonér på hjemmesideopdateringer (med nyhedsfeeds)

en: Imported Feeds
da: Importerede feeds

en: Unable to contact Akregator via D-Bus
da: Kan ikke kontakte Akregator via D-Bus

[ctx: @title:window]
en: D-Bus call failed
da: D-Bus-kald mislykkedes
