autorefresh - en to da translation catalogue (15 entries)

en: &Auto Refresh
da: &Auto-genopfrisk

en: None
da: Ingen

en: Every 15 Seconds
da: Hver 15 sekunder

en: Every 30 Seconds
da: Hver 30 sekunder

en: Every Minute
da: Hvert minut

en: Every 5 Minutes
da: Hver 5 minutter

en: Every 10 Minutes
da: Hver 10 minutter

en: Every 15 Minutes
da: Hver 15 minutter

en: Every 30 Minutes
da: Hver 30 minutter

en: Every 60 Minutes
da: Hver 60 minutter

en: Every 2 Hours
da: Hver 2 timer

en: Every 6 Hours
da: Hver 6 timer

[ctx: @title:window]
en: Cannot Refresh Source
da: Kan ikke genopfriske kilde

en: <qt>This plugin cannot auto-refresh the current part.</qt>
da: <qt>Dette plugin kan ikke auto-genopfriske den nuværende del.</qt>

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
da: Værk&tøjer
