babelfish - en to da translation catalogue (35 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
da: Værk&tøjer

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
da: Ekstra-værktøjslinje

en: Translate Web Page
da: Oversæt netside

en: Translate Web &Page
da: &Oversæt netside

en: &English To
da: &Engelsk til

en: &French To
da: &Fransk til

en: &German To
da: &Tysk til

en: &Greek To
da: &Græsk til

en: &Spanish To
da: &Spansk til

en: &Portuguese To
da: &Portugisisk til

en: &Italian To
da: &Italiensk til

en: &Dutch To
da: &Hollandsk til

en: &Russian To
da: &Russisk til

en: &Chinese (Simplified)
da: &Kinesisk (Simplificeret)

en: Chinese (&Traditional)
da: Kinesisk (&traditionel)

en: &Dutch
da: &Hollandsk

en: &French
da: &Fransk

en: &German
da: &Tysk

en: &Greek
da: &Græsk

en: &Italian
da: &Italiensk

en: &Japanese
da: &Japansk

en: &Korean
da: &Koreansk

en: &Norwegian
da: &Norsk

en: &Portuguese
da: &Portugisisk

en: &Russian
da: &Russisk

en: &Spanish
da: &Spansk

en: &Arabic
da: &Arabisk

en: &English
da: &Engelsk

en: &Chinese (Simplified) to English
da: &Kinesisk (simplificeret) til engelsk

en: Chinese (&Traditional) to English
da: Kinesisk (&traditionel) til engelsk

en: &Japanese to English
da: &Japansk til engelsk

en: &Korean to English
da: &Koreansk til engelsk

[ctx: @title:window]
en: Malformed URL
da: Forkert udformet URL

en: The URL you entered is not valid, please correct it and try again.
da: Den URL du angav er ikke gyldig. Ret den venligst og prøv igen.

[ctx: @title:window]
en: Security Warning
da: Sikkerhedsadvarsel
