kget - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Download Manager
da: Downloadhåndtering

en: Show Drop Target
da: Vis dropmål

en: List All Links
da: Liste over alle links

en: List Selected Links
da: Liste over markerede links

en: No downloadable links were found.
da: Ingen links som kunne downloades blev fundet.

en: No Links
da: Ingen link

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
da: Værk&tøjer
