khtmlsettingsplugin - en to da translation catalogue (13 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
da: Værk&tøjer

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
da: Ekstra-værktøjslinje

en: HTML Settings
da: HTML-indstillinger

en: &Plugins
da: &Plugin

en: Autoload &Images
da: Indlæs &billeder automatisk

en: Enable Pro&xy
da: Aktivér pro&xy

en: Enable Cac&he
da: Aktivér cac&he

en: Cache Po&licy
da: Cache-po&litik

en: &Keep Cache in Sync
da: &Hold cache synkroniseret

en: &Use Cache if Possible
da: &Brug cache hvis muligt

en: &Offline Browsing Mode
da: &Søgetilstand uden net

en: The cookie setting could not be changed, because the cookie daemon could not be contacted.
da: Cookie-indstillingen kunne ikke ændres, da cookie-daemonen ikke kunne kontaktes.

[ctx: @title:window]
en: Cookie Settings Unavailable
da: Cookie-indstillinger ikke tilgængelige
