uachangerplugin - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Change Browser Identification
da: Ændr browser-identifikation

en: Other
da: Andet

[ctx: %1 = browser version, %2 = platform (e.g. 2.0, Windows XP)]
en: Version %1 on %2
da: Version %1 på %2

[ctx: %1 = browser name, %2 = browser version, %3 = platform (e.g. Firefox, 2.0, Windows XP)]
en: %1 %2 on %3
da: %1 %2 på %3

en: Default Identification
da: Standardidentifikation

note: i18n("Reload Identifications"), this, SLOT(slotReloadDescriptions()), 0, ++count );
en: Apply to Entire Site
da: Anvend på hele stedet

en: Configure...
da: Indstil...

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
da: Værk&tøjer

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
da: Ekstraværktøjslinje
