searchbarplugin - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Search Bar<p>Enter a search term. Click on the icon to change search mode or provider.</p>
da: Søgelinje<p>Indtast et søgeudtryk. Klik på ikonen for at ændre søgetilstand eller søgetjeneste.</p>

en: Search Bar
da: Søgelinje

en: Focus Searchbar
da: Fokusér søgelinje

en: Find in This Page
da: Find på denne side

en: Select Search Engines...
da: Vælg søgemaskiner...

en: Add %1...
da: Tilføj %1...

note: i18n: ectx: ToolBar (locationToolBar)
en: Search Toolbar
da: Søgeværktøjslinje

en: Set Uri Shortcuts
da: Angiv URI-genveje

en: Name:
da: Navn:

en: Shortcuts:
da: Genveje:
