akregator_konqplugin - en to el translation catalogue (8 entries)

[ctx: @action:inmenu]
en: Add Feed to Akregator
el: Προσθήκη Ροής στον Akregator

en: Add Feed to Akregator
el: Προσθήκη Ροής στον Akregator

en: Add Feeds to Akregator
el: Προσθήκη Ροών στον Akregator

en: Add All Found Feeds to Akregator
el: Προσθήκη όλων των ανευρεθέντων Ροών στον Akregator

en: Subscribe to site updates (using news feed)
el: Παρακολούθηση αυτού το δικτυακού τόπου για ενημερώσεις (με χρήση ροών ειδήσεων)

en: Imported Feeds
el: Εισηγμένες Ροές

en: Unable to contact Akregator via D-Bus
el: Αδυναμία επικοινωνίας με το Akregator μέσω D-Bus

[ctx: @title:window]
en: D-Bus call failed
el: Αποτυχία κλήσης D-BUS
