dirfilterplugin - en to el translation catalogue (10 entries)

[ctx: @info:tooltip]
en: Hide Filter Bar
el: Απόκρυψη γραμμής φίλτρου

[ctx: @label:textbox]
en: F&ilter:
el: &Φίλτρο:

[ctx: @label:button]
en: Filter by t&ype
el: Φίλτρο με βάση &τύπο

[ctx: @info:tooltip]
en: Filter items by file type.
el: Αντικείμενα φίλτρου με βάση τον τύπο του αρχείου.

[ctx: @action:inmenu Tools]
en: Show Filter Bar
el: Εμφάνιση γραμμής φίλτρων

en: Use Multiple Filters
el: Χρήση πολλαπλών φίλτρων

en: Show Count
el: Εμφάνιση μέτρησης

en: Reset
el: Μηδενισμός

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
el: Ερ&γαλεία

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
el: Eπιπρόσθετη γραμμή εργαλείων
