kget - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Download Manager
el: Διαχειριστής λήψεων

en: Show Drop Target
el: Εμφάνιση του σημείου ρίψης

en: List All Links
el: Λίστα όλων των δεσμών

en: List Selected Links
el: Λίστα επιλεγμένων δεσμών

en: No downloadable links were found.
el: Δεν βρέθηκαν δεσμοί προς λήψη.

en: No Links
el: Δεν υπάρχουν δεσμοί

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
el: Ερ&γαλεία
