libkonq - en to el translation catalogue (15 entries)

en: &Open
el: Ά&νοιγμα

en: Create &Folder...
el: Δημιουργία &φακέλου...

en: &Restore
el: &Επαναφορά

en: Show Original Directory
el: Εμφάνιση αρχικού καταλόγου

en: Show Original File
el: Εμφάνιση αρχικού αρχείου

en: &Empty Trash Bin
el: Ά&δειασμα του Κάδου Απορριμμάτων

en: &Configure Trash Bin
el: &Ρύθμιση του κάδου απορριμμάτων

en: &Bookmark This Page
el: &Σελιδοδείκτης σε αυτήν τη σελίδα

en: &Bookmark This Location
el: &Σελιδοδείκτης σε αυτή την τοποθεσία

en: &Bookmark This Folder
el: &Σελιδοδείκτης σε αυτόν το φάκελο

en: &Bookmark This Link
el: &Σελιδοδείκτης σε αυτόν το δεσμό

en: &Bookmark This File
el: &Σελιδοδείκτης σε αυτό το αρχείο

en: Preview In
el: Προεπισκόπηση σε

en: Open Terminal Here
el: Άνοιγμα τερματικού εδώ

en: &Properties
el: &Ιδιότητες
