searchbarplugin - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Search Bar<p>Enter a search term. Click on the icon to change search mode or provider.</p>
el: Γραμμή αναζήτησης <p>Εισάγετε έναν όρο αναζήτησης. Κάντε κλικ στο εικονίδιο για να αλλάξετε τύπο αναζήτησης ή πάροχο.</p>

en: Search Bar
el: Γραμμή αναζήτησης

en: Focus Searchbar
el: Εστίαση στη μπάρα Αναζήτησης

en: Find in Page...
el: Αναζήτηση στη σελίδα...

en: Find in This Page
el: Αναζήτηση σε αυτήν τη σελίδα

en: Select Search Engines...
el: Επιλογή μηχανής Αναζήτησης...

en: Add %1...
el: Προσθήκη του %1...

note: i18n: ectx: ToolBar (locationToolBar)
en: Search Toolbar
el: Γραμμή εργαλείων αναζήτησης

en: Set Uri Shortcuts
el: Θέστε συντομεύσεις Uri

en: Name:
el: Όνομα:

en: Shortcuts:
el: Συντομεύσεις:
