uachangerplugin - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Change Browser Identification
el: Αλλαγή ταυτότητας περιηγητή

en: Other
el: Άλλο

[ctx: %1 = browser version (e.g. 2.0)]
en: Version %1
el: Έκδοση %1

[ctx: %1 = browser version, %2 = platform (e.g. 2.0, Windows XP)]
en: Version %1 on %2
el: Έκδοση %1 σε %2

en: Default Identification
el: Προκαθορισμένη ταυτότητα

note: i18n("Reload Identifications"), this, SLOT(slotReloadDescriptions()), 0, ++count );
en: Apply to Entire Site
el: Εφαρμογή σε ολόκληρο το δικτυακό τόπο

en: Configure...
el: Ρύθμιση...

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
el: Ερ&γαλεία

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
el: Επιπρόσθετη γραμμή εργαλείων
