autorefresh - en to el translation catalogue (15 entries)

en: &Auto Refresh
el: &Αυτόματη ανανέωση

en: None
el: Καμία

en: Every 15 Seconds
el: Κάθε 15 δευτερόλεπτα

en: Every 30 Seconds
el: Κάθε 30 δευτερόλεπτα

en: Every Minute
el: Κάθε λεπτό

en: Every 5 Minutes
el: Κάθε 5 λεπτά

en: Every 10 Minutes
el: Κάθε 10 λεπτά

en: Every 15 Minutes
el: Κάθε 15 λεπτά

en: Every 30 Minutes
el: Κάθε 30 λεπτά

en: Every 60 Minutes
el: Κάθε 60 λεπτά

en: Every 2 Hours
el: Κάθε 2 ώρες

en: Every 6 Hours
el: Κάθε 6 ώρες

[ctx: @title:window]
en: Cannot Refresh Source
el: Αδύνατη η ανανέωση της πηγής

en: <qt>This plugin cannot auto-refresh the current part.</qt>
el: <qt>Αυτό το πρόσθετο δεν μπορεί να ανανεώσει αυτόματα το τρέχον κομμάτι.</qt>

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
el: Ερ&γαλεία
