babelfish - en to el translation catalogue (37 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
el: Ερ&γαλεία

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
el: Επιπρόσθετη γραμμή εργαλείων

en: Translate Web Page
el: Μετάφραση ιστοσελίδας

en: Translate Web &Page
el: Μετά&φραση ιστοσελίδας

en: &English To
el: &Αγγλικά στα

en: &French To
el: &Γαλλικά στα

en: &German To
el: Γ&ερμανικά στα

en: &Greek To
el: &Ελληνικά στα

en: &Spanish To
el: &Ισπανικά στα

en: &Portuguese To
el: &Πορτογαλικά στα

en: &Italian To
el: Ι&ταλικά στα

en: &Dutch To
el: &Ολλανδικά στα

en: &Russian To
el: &Ρωσικά στα

en: &Chinese (Simplified)
el: &Κινέζικα (Απλοποιημένα)

en: Chinese (&Traditional)
el: Κινέζικα (Παρα&δοσιακά)

en: &Dutch
el: &Ολλανδικά

en: &French
el: &Γαλλικά

en: &German
el: Γ&ερμανικά

en: &Greek
el: &Ελληνικά

en: &Italian
el: Ιτ&αλικά

en: &Japanese
el: &Γιαπωνέζικα

en: &Korean
el: Κορ&εάτικα

en: &Norwegian
el: &Νορβηγικά

en: &Portuguese
el: &Πορτογαλικά

en: &Russian
el: &Ρωσικά

en: &Spanish
el: &Ισπανικά

en: T&hai
el: &Ταϊλανδέζικα

en: &Arabic
el: &Αραβικά

en: &English
el: &Αγγλικά

en: &Chinese (Simplified) to English
el: &Κινέζικα (Απλοποιημένα) στα Αγγλικά

en: Chinese (&Traditional) to English
el: Κινέζικα (Παρα&δοσιακά) στα Αγγλικά

en: &Japanese to English
el: Ια&πωνικά στα Αγγλικά

en: &Korean to English
el: &Κορεάτικα στα Αγγλικά

[ctx: @title:window]
en: Malformed URL
el: Κακοδιατυπωμένο URL

en: The URL you entered is not valid, please correct it and try again.
el: Το URL που δώσατε δεν είναι έγκυρο, παρακαλώ διορθώστε το και προσπαθήστε ξανά.

[ctx: @info]
en: You are viewing this page over a secure connection.<nl/><nl/>The URL of the page will sent to the online translation service,<nl/>which may fetch the insecure version of the page.
el: Βλέπετε αυτήν τη σελίδα με ασφαλή σύνδεση.<nl/><nl/>Το URL της σελίδας θα σταλεί στη διαδικτυακή μεταφραστική υπηρεσία,<nl/>η οποία ίσως προσκομίσει τη μη ασφαλή έκδοση της σελίδας.

[ctx: @title:window]
en: Security Warning
el: Προειδοποίηση ασφάλειας
