khtmlsettingsplugin - en to el translation catalogue (11 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
el: Ερ&γαλεία

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
el: Επιπρόσθετη γραμμή εργαλείων

en: HTML Settings
el: Ρυθμίσεις HTML

en: &Plugins
el: &Πρόσθετα

en: Autoload &Images
el: Αυτόματη φόρτωση ει&κόνων

en: Enable Pro&xy
el: Ενεργοποίηση &διαμεσολαβητή

en: Enable Cac&he
el: Ενεργοποίηση &λανθάνουσας μνήμης

en: Cache Po&licy
el: Πο&λιτική λανθάνουσας μνήμης

en: &Keep Cache in Sync
el: &Διατήρηση της λανθάνουσας μνήμης σε συγχρονισμό

en: &Use Cache if Possible
el: Χ&ρήση της λανθάνουσας μνήμης αν είναι δυνατό

en: &Offline Browsing Mode
el: Λειτουργία περιήγησης χωρίς σύν&δεση
