akregator_konqplugin - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Add Feed to Akregator
eo: Aldoni fluon al Akregatoro

en: Add Feeds to Akregator
eo: Aldoni fluojn al Akregatoro

en: Add All Found Feeds to Akregator
eo: Aldoni ĉiujn trovitajn fluojn al Akregatoro

en: Subscribe to site updates (using news feed)
eo: Subskribi al ĝisdatigoj de ĉi tiu retejo (per novaĵfluoj)

en: Imported Feeds
eo: Importitaj fluoj
