babelfish - en to eo translation catalogue (33 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
eo: &Iloj

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
eo: Kroma ilobreto

en: Translate Web Page
eo: Traduki TTT-paĝon

en: Translate Web &Page
eo: Traduki TTT-&paĝon

en: &English To
eo: El angla

en: &French To
eo: El franca

en: &German To
eo: El germana

en: &Greek To
eo: El &Greka

en: &Spanish To
eo: El hi&spana

en: &Portuguese To
eo: El portugala

en: &Italian To
eo: El &itala

en: &Dutch To
eo: El ne&derlanda

en: &Russian To
eo: El &Rusa

en: &Chinese (Simplified)
eo: Ĉina

en: Chinese (&Traditional)
eo: ĉina (tradicia)

en: &Dutch
eo: Ne&derlanda

en: &French
eo: &Franca

en: &German
eo: &Germana

en: &Italian
eo: &Itala

en: &Japanese
eo: &Japana

en: &Korean
eo: &Korea

en: &Norwegian
eo: &Norvega

en: &Portuguese
eo: Portugala

en: &Russian
eo: &Rusa

en: &Spanish
eo: Hi&spana

en: T&hai
eo: Taja

en: &English
eo: Angla

en: &Chinese (Simplified) to English
eo: El ĉina (simpligita) al angla

en: Chinese (&Traditional) to English
eo: El ĉina (&tradicia) al angla

en: &Japanese to English
eo: El &japana al angla

en: &Korean to English
eo: El &korea al angla

[ctx: @title:window]
en: Malformed URL
eo: Misformita URL

en: The URL you entered is not valid, please correct it and try again.
eo: La URL donita de vi ne estas valida, bonvolu korekti ĝin kaj reprovi
