dirfilterplugin - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Use Multiple Filters
eo: Uzi plurajn filtrilojn

en: Show Count
eo: Montri nombron

en: Reset
eo: Rekomencigi

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
eo: &Iloj

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
eo: Kroma ilobreto
