imgalleryplugin - en to eo translation catalogue (31 entries)

[ctx: @title:window]
en: Create Image Gallery
eo: Kreu bildogalerion

en: Create
eo: Krei

en: Image Gallery for %1
eo: Bildogalerio por %1

en: Look
eo: Aspekto

en: Page Look
eo: Paĝaspekto

en: &Page title:
eo: Paĝo&titolo:

en: I&mages per row:
eo: Bildoj per linio:

en: Show image file &name
eo: Montru bildo-dosier&nomon

en: Show image file &size
eo: Aldonu bildo dosier&grandecon

en: Show image &dimensions
eo: Aldonu bildo&grandecon

en: Fon&t name:
eo: &Tiparonomo:

en: Font si&ze:
eo: Tiparo&grandeco:

en: &Foreground color:
eo: &Tekstkoloro:

en: &Background color:
eo: &Fonkoloro:

en: Folders
eo: Dosierujoj

en: Endless
eo: senfine

en: Rec&ursion depth:
eo: Trairo prof&undeco:

en: Copy or&iginal files
eo: Kopiu &originajn dosierojn

en: Use &comment file
eo: Uzu &komentodosieron

en: Comments &file:
eo: Komento &dosiero:

en: Thumbnails
eo: Miniaturoj

en: &Create Image Gallery...
eo: &Kreu bildogalerion

en: Creating an image gallery works only on local folders.
eo: Kreado de bildogalerio funkcias nur ĉe lokaj dosierujoj.

en: Creating thumbnails
eo: Kreante bildetojn

en: Could not create folder: %1
eo: Ne eblis krei dosierujon %1

en: <i>Number of images</i>: %1
eo: <i>Bildnombro</i>: %1

en: <i>Created on</i>: %1
eo: <i>Kreita je</i>: %1

en: <i>Subfolders</i>:
eo: <i>Subdosierujoj</i>:

en: Created thumbnail for: 
    %1
eo: Kreis bildeton por:
    %1

en: Creating thumbnail for: 
    %1
     failed
eo: Kreado de bildeto por:
    %1
     malsukcesis

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
eo: &Iloj
