khtmlsettingsplugin - en to eo translation catalogue (14 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
eo: &Iloj

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
eo: Kroma ilobreto

en: HTML Settings
eo: Agordoj de HTML

en: Java&Script
eo: Ĝava&skripto

en: &Java
eo: Ĝa&vo

en: &Cookies
eo: &Kuketoj

en: &Plugins
eo: Krom&programoj

en: Autoload &Images
eo: Aŭtomate ŝargi b&ildojn

en: Enable Pro&xy
eo: Enŝalti pro&kurilon

en: Enable Cac&he
eo: Enŝalti kaŝ&memoron

en: Cache Po&licy
eo: Kon&duto de kaŝmemoro

en: &Keep Cache in Sync
eo: Manteni sin&kronigita kaŝmemoron

en: &Use Cache if Possible
eo: &Uzi kaŝmemoron kiam eble

en: &Offline Browsing Mode
eo: Senk&onekta retumado
