libkonq - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: &Open
eo: &Malfermi

en: Create &Folder...
eo: &Krei dosierujon...

en: &Restore
eo: &Restaŭri

en: &Empty Trash Bin
eo: Malpl&enigi la rubujon

en: &Bookmark This Page
eo: &Legosigni tiun paĝon

en: &Bookmark This Location
eo: &Legosigni tiun lokon

en: &Bookmark This Folder
eo: &Legosigni tiun dosierujon

en: &Bookmark This Link
eo: &Legosigni tiun ligilon

en: &Bookmark This File
eo: &Legosigni tiun dosieron

en: Preview In
eo: Antaŭrigardo per

en: &Properties
eo: &Ecoj
