uachangerplugin - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Change Browser Identification
eo: Ŝanĝi identigilon de la retumilo

en: Other
eo: Alia

[ctx: %1 = browser version (e.g. 2.0)]
en: Version %1
eo: Versio %1

[ctx: %1 = browser version, %2 = platform (e.g. 2.0, Windows XP)]
en: Version %1 on %2
eo: Versio %1 en %2

[ctx: %1 = browser name, %2 = browser version, %3 = platform (e.g. Firefox, 2.0, Windows XP)]
en: %1 %2 on %3
eo: %1 %2 en %3

en: Default Identification
eo: Apriora identigilo

note: i18n("Reload Identifications"), this, SLOT(slotReloadDescriptions()), 0, ++count );
en: Apply to Entire Site
eo: Apliki al tuta retejo

en: Configure...
eo: Agordi...

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
eo: &Iloj

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
eo: Kroma ilobreto
