webkitkde - en to eo translation catalogue (50 entries)

en: Filter error
eo: Filtrila eraro

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, closeButton)
en: Close the search bar
eo: Fermi la serĉobreton

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, nextButton)
en: Find the next match for the current search phrase
eo: Trovi la sekvan kongruon kun la nuna serĉofrazo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, nextButton)
en: &Next
eo: Sek&va

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, previousButton) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, optionsButton)
en: Find the previous match for the current search phrase
eo: Trovi la antaŭan kongruon kun la nuna serĉofrazo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, previousButton)
en: &Previous
eo: An&taŭa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, optionsButton)
en: &Options
eo: &Opcioj

en: Network Transmission
eo: Reta transsendo

en: Security Warning
eo: Sekurecaverto

[ctx: follow link despite of security warning]
en: Follow
eo: Sekvi

en: Security Alert
eo: Sekurecaverto

en: &Send Unencrypted
eo: &Sendi neĉifrite

en: This site is attempting to submit form data via email.
    Do you want to continue?
eo: Tiu retejo provas elsendi formularajn datumojn per retpoŝto.
    Ĉu vi volas permesi tion?

en: &Send Email
eo: &Sendi retleteron

en: This site attempted to attach a file from your computer in the form submission. The attachment was removed for your protection.
eo: Tiu retejo penis aldoni dosieron de via komputilo al la elsendotajn formulardatumojn. La aldonaĵo estas forigita pro via sekureco.

en: Allow
eo: Permesi

en: Do Not Allow
eo: Ne permesi

en: Save &Frame As...
eo: Konservi &enpaĝan kadron kiel...

[ctx: zoom in action]
en: Zoom In
eo: Enzomi

[ctx: zoom out action]
en: Zoom Out
eo: Elzomi

en: View Do&cument Source
eo: Montri do&kumentofonton

[ctx: status bar text when hovering email links; looks like "Email: xy@kde.org - CC: z@kde.org -BCC: x@kde.org - Subject: Hi translator"]
en: Email:
eo: Retpoŝto:

en: Internet Search
eo: Interreta serĉo

en: &Search
eo: &Serĉi

en: Close window?
eo: Ĉu fermi la fenestron?

en: Confirmation Required
eo: Bezonas konfirmon

en: &Close Wallet
eo: F&ermi sekretejon

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
eo: &Dosiero

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
eo: &Redakti

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
eo: &Rigardi

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
eo: &Iloj

note: i18n: ectx: ToolBar (htmlToolBar)
en: HTML Toolbar
eo: HTML-ilobreto

en: The requested operation could not be completed
eo: Ne eblis fini la deziratan operacion

en: Technical Reason: %1
eo: Teknika kaŭzo: %1

en: Details of the Request:
eo: Detaloj de la deziro:

note: i18n, and once for HTML.
en: Protocol: %1
eo: Protokolo %1

en: Date and Time: %1
eo: Dato kaj Tempo: %1

note: i18n, and once for HTML.
en: Additional Information: %1
eo: Aldonaj informoj: %1

en: Description:
eo: Priskribo:

en: Possible Causes:
eo: Eblaj kaŭzoj:

en: Possible Solutions:
eo: Eblaj solvoj:

en: Error: %1
eo: Eraro: %1

en: Save Image As...
eo: Konservi bildon kiel...

en: Send Image...
eo: Sendi bildon...

en: Copy Image
eo: Kopii bildon

en: View Image (%1)
eo: Vidigi bildon (%1)

en: &Copy Text
eo: &Kopii tekston

[ctx: open selected url]
en: Open '%1'
eo: Malfermi '%1'

en: &Save Link As...
eo: &Konservi ligilon kiel...

[ctx: Search for "text" with]
en: Search for '%1' with
eo: Serĉi '%1' per
