kget - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Download Manager
eo: Elŝuta administrilo

en: Show Drop Target
eo: Montri Falcelon

en: List All Links
eo: Listigi Ĉiujn Ligilojn

en: List Selected Links
eo: Listigi Elektatajn Ligilojn

en: No downloadable links were found.
eo: Neniuj elŝuteblaj ligiloj estis trovitaj.

en: No Links
eo: Neniuj Ligiloj

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
eo: &Iloj
