searchbarplugin - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Search Bar<p>Enter a search term. Click on the icon to change search mode or provider.</p>
eo: Serĉbreto<p>Enigu serĉendan terminon. Alklaku sur la piktogramo por ŝanĝi serĉan reĝimon aŭ provizanton.</p>

en: Search Bar
eo: Serĉbreto

en: Focus Searchbar
eo: Enfokusigi serĉbreton

en: Find in Page...
eo: Trovi en paĝo...

en: Find in This Page
eo: Trovi en ĉi tiu paĝo

en: Select Search Engines...
eo: Elekti serĉmodulon...

en: Add %1...
eo: Aldoni %1...

note: i18n: ectx: ToolBar (locationToolBar)
en: Search Toolbar
eo: Serĉilobreto

en: Set Uri Shortcuts
eo: Agordi URI-klavkombinojn

en: Name:
eo: Nomo:

en: Shortcuts:
eo: Fulmoklavoj:
