fsview - en to eo translation catalogue (71 entries)

en: Name
eo: Nomo

en: Size
eo: Grandeco

en: File Count
eo: Dosiera Nombro

en: Directory Count
eo: Dosieruja Nombro

en: Last Modified
eo: Laste Modifita

en: Owner
eo: Posedanto

en: Group
eo: Grupo

en: Mime Type
eo: Mime-tipo

en: Go To
eo: Iri al

en: Stop at Depth
eo: Halti ĉe Profundo

en: Stop at Area
eo: Halti ĉe Areo

en: Stop at Name
eo: Halti ĉe Nomo

en: Go Up
eo: Iri supren

en: Stop Refresh
eo: Ĉesi Refreŝigon

en: Refresh
eo: Refreŝigi

en: Refresh '%1'
eo: Refreŝigi '%1'

en: Color Mode
eo: Kolormodo

en: Visualization
eo: Bildigo

en: None
eo: Neniu

en: Depth
eo: Profundeco

en: Read 1 folder, in %2 | Read %1 folders, in %2
eo[0]: Legi 1 dosierujon, en %2
eo[1]: Legi %1 dosierujojn, en %2

en: 1 folder | %1 folders
eo[0]: %1 dosierujo
eo[1]: %1 dosierujoj

en: <p>This is the FSView plugin, a graphical browsing mode showing filesystem utilization by using a tree map visualization.</p><p>Note that in this mode, automatic updating when filesystem changes are made is intentionally <b>not</b> done.</p><p>For details on usage and options available, see the online help under menu 'Help/FSView Manual'.</p>
eo: <p>Ĉi tio estas la kromprogramo FSView, grafika foliuma reĝimo montranta dosiersistem-utiligon per uzado de arba mapo-bildigo.</p><p>Rimarku, ke en ĉi tiu reĝimo, aŭtomata ĝisdatigo kiam dosiersistemŝanĝoj estas intencite <b>ne</b> farita.</p><p>Por detaloj pri uzado kaj disponeblaj opcioj, vidu la interretan helpon sub menuo 'Helpo/FSView Manlibro'.</p>

en: &FSView Manual
eo: &FSView Manlibro

en: Show FSView manual
eo: Montri FSView-manlibron

en: Opens the help browser with the FSView documentation
eo: Malfermas la helpretumilon kun la FSView-dokumentado

[ctx: @action:inmenu File]
en: Move to Trash
eo: Movi rubujen

[ctx: @action:inmenu File]
en: Delete
eo: Forigi

[ctx: @action:inmenu Edit]
en: &Edit File Type...
eo: &Modifi dosiertipon...

[ctx: @action:inmenu File]
en: Properties
eo: Ecoj

en: FSView intentionally does not support automatic updates when changes are made to files or directories, currently visible in FSView, from the outside.
    For details, see the 'Help/FSView Manual'.
eo: FSView intence ne subtenas aŭtomatajn ĝisdatigojn kiam ŝanĝoj estas faritaj al dosieroj aŭ dosierujoj, nuntempe videblaj en FSView, de ekstere.
    Por detaloj, vidu la 'Helpo/FSView-Manlibron'.

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
eo: &Redakti

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
eo: &Rigardi

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
eo: &Helpo

en: Filesystem Viewer
eo: Dosiersistemo-Vidilo

en: View filesystem starting from this folder
eo: Rigardi dosiersistemon ekde ĉi tiu dosierujo

en: Text %1
eo: Teksto %1

en: Recursive Bisection
eo: Rikura Bisekcio

en: Columns
eo: Kolumnoj

en: Rows
eo: Vicoj

en: Always Best
eo: Ĉiam Plej Bona

en: Best
eo: Plej bona

en: Alternate (V)
eo: Alterna (V)

en: Alternate (H)
eo: Alterna (H)

en: Horizontal
eo: Horizontala

en: Vertical
eo: Vertikala

en: Nesting
eo: Nestumado

en: Border
eo: Limo

en: Correct Borders Only
eo: Ĝustigi Nur Randojn

en: Width %1
eo: Larĝo %1

en: Allow Rotation
eo: Permesi Rotacion

en: Shading
eo: Volvado

en: Visible
eo: Videbla

en: Take Space From Children
eo: Preni Spacon De Idoj

en: Top Left
eo: Supre Maldekstre

en: Top Center
eo: Supre Centre

en: Top Right
eo: Supre Dekstre

en: Bottom Left
eo: Malsupre Maldekstre

en: Bottom Center
eo: Malsupre Centre

en: Bottom Right
eo: Malsupre Dekstre

en: No %1 Limit
eo: Ne %1 Limo

en: No Area Limit
eo: Neniu Areo-Limo

en: Area of '%1' (%2)
eo: Areo de '%1' (%2)

en: 1 Pixel | %1 Pixels
eo[0]: 1 Rastrumero
eo[1]: %1 Rastrumeroj

en: Double Area Limit (to %1)
eo: Duobla Areolimo (al %1)

en: Halve Area Limit (to %1)
eo: Duonigi Areolimon (al %1)

en: No Depth Limit
eo: Neniu Profundo Limo

en: Depth of '%1' (%2)
eo: Profundo de '%1' (%2)

en: Depth %1
eo: Profundo %1

en: Decrement (to %1)
eo: Malpliigi (al %1)

en: Increment (to %1)
eo: Pliigi (al %1)
