uachangerplugin - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Change Browser Identification
es: Modificar identificación del navegador

en: Other
es: Otros

[ctx: %1 = browser version (e.g. 2.0)]
en: Version %1
es: Versión %1

[ctx: %1 = browser version, %2 = platform (e.g. 2.0, Windows XP)]
en: Version %1 on %2
es: Versión %1 sobre %2

[ctx: %1 = browser name, %2 = browser version, %3 = platform (e.g. Firefox, 2.0, Windows XP)]
en: %1 %2 on %3
es: %1 %2 sobre %3

en: Default Identification
es: Identificación predeterminada

note: i18n("Reload Identifications"), this, SLOT(slotReloadDescriptions()), 0, ++count );
en: Apply to Entire Site
es: Aplicar a todo el sitio

en: Configure...
es: Configurar...

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
es: Herramien&tas

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
es: Barra de herramientas extra
